ROYAL CEMENT EU


Royal Cement EU jest europejską filią firmy Royal El Minya Cement - jednego z największych producentów białego cementu na świecie.

W 2015 roku firma Royal Cement EU ugruntowała swoją działalność w Polsce i od tego momentu rozpoczęła dostawy białego cementu oraz białego klinkieru na rynek polski z perspektywą rozszerzenie swojej działalności na terenie całej Europy. Główne biuro firmy znajduje się w Gdańsku, w samym centrum Starego Miasta.

Dzięki kontroli całego procesu – od selekcji surowców, przez produkcję, aż po dostawę do klienta – gwarantujemy towar i obsługę najwyższej jakości.

Biały cement umożliwia stworzenie szerokiej gamy opcji kolorystycznych w produkcji betonu strukturalnego i architektonicznego, a także murowanych i cementowych produktów budowlanych. Cement biały to produkt niszowy, który znajduje zastosowanie w prestiżowych projektach, w których ważny jest wygląd i wysoka wydajność.

Rozumiejąc jak ważne jest zaufanie i okres realizacji zamówień, zapraszamy do przeglądania naszej strony i skontaktowania się z nami. Nasi doświadczeni i oddani pracownicy chętnie udzielą niezbędnych informacji.

 

Sesco Group Całkowity Obrót (USD)

2 300 000 000

Cement Group Możliwości Produkcyjne (TONY)

1 050 000

Obsługiwane Kraje

35+

Obsługiwane Porty

10